EN   TR

KURUMSAL

1994 yılında kurulan YILDIZ PVC LTD.ŞTİ., teknolojik gelişmeleri takip ederek Türkiye’nin PVC Profil Sektörü’ ndeki öncü kuruluşu olan EGE PROFIL bölge üretici bayiliğini alarak pazarda yerini almıştır. Teknolojiyi, yenilikleri ve müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız kuruluşundan günümüze kadar gerekli yatırımları yaparak , PVC sektöründe Eskişehir’ in önde gelen kuruluşları arasına girmiştir.

Şirketimiz dünya standartlarındaki imalat ve montaj kalitesinden asla ödün vermeden çevreye duyarlı bir prosesle 20,000 m² açık alan, 8000 m² kapal? alanda 4,000 mt/gün kapasiteye sahip üstün teknoloji, CNC robot makine parkuru ile hizmet vermektedir. Yakalamış olduğu hızlı büyüme ivmesini aynı doğrultuda sürdürmeyi hedef alan firmamız, müşterilerimizin şirketimize ve markamıza olan güvenini ön görülen yeni yatırımlarla ve sektör içinde yakaladığı saygın konumda korumaya devam edecektir.

Kalite Politikamız

Etkin ve sürekli iyileştirmeye dayalı kalite sistemi şartlarına uygun, çevre işçi sağlığı ve iş güvenliği`ne hassasiyetle uyarak, genç, dinamik, eğitimli, çalışkan ve konusunda uzman personeli ile gerçek kaliteyi ve koşulsuz MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ`ni ilke edinen YILDIZ PVC LTD ŞTİ. en iyi hizmeti tam ve zamanında sağlayarak müşterilerimizin ya?amını kolaylaştırmayI ve toplumsal verimi artırmayı TAAHHÜT eder.

Üretim

Genç, dinamik,eğitimli, çalışkan, güler yüzlü ve konusunda uzman personeli ile son teknolojiyi yakından takip eden YILDIZ PVC LTD ŞTİ., üretimin ortamı bilgi işlem (İmalat) girişi, kesim ve kaynak departmanı tamamen bilgisayar ortamında gerçekleşip son teknoloji işleme merkezlerinde hazırlanmaktadır. Üretimin diğer safhalarında niteliğine uygun ve son teknoloji ile modernize edilmiş üstün makine parkuru ile üretim yapılmaktadır.

Montaj

Tek nokta tam hizmet anlayışı ile PVC doğrama montajını gerçekleştiren montaj elamanlarımız 3 kişilik kadrodan oluşup 14 montaj, 1 servis ve kalite kontrol ekibi olmak üzere hizmet vermektedirler. Montaj ekibimiz 1 montaj ustası, yardımcısı ve 1 sıvacı ustasından oluşmaktadır. Ekiplerimiz son teknoloji ile donatılmış araç ve ekipman ile hizmet vermektedirler. Kalite kontrol ekibimiz montaj sonrası yapılan montajın kontrollerini yaparak son kullanıcıya kusursuz bir iş teslim etmektedir.

Hedef

Şirketimiz başta en üstün kalitede, ürün ve servis sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Bu konuda son derece hassas davranan firmamız gerekli teknolojik yatırımlar ile son kullanıcıya kısa sürede ve üstün kalitede hizmet sunarak sektöründe MARKA olmayı hedeflemektedir.